THEODORE BECKMANN. Maleri, Jagt, 21. århundrede.

2934946. THEODORE BECKMANN. Maleri, Jagt, 21. århundrede.

Theodore Beckman (f. 1921), Malerier, Jagt, 21. århundrede, Olie på lærred. Repræsentation af en jagt med heste og hunde, signeret nederst til højre og med kunstnernavn på bagsiden, 60x79cm (77x96cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.009