FRANCESC SERRA CASTELLET. En ung kvinde.

2934135. FRANCESC SERRA CASTELLET. En ung kvinde.

Gouache på papir
Signeret
45x36 cm.

I god stand. Forgyldt træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Gouache på papir
Signeret
45x36 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 823