HANS MAURUS (1901 - 1942 MARIANOWSKA). "På ALM".

293000. HANS MAURUS (1901 - 1942 MARIANOWSKA). "På ALM".

Olie på lærred, signeret nederst til højre, indrammet, stednavn München, 80 x 100 cm.

ingen større fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

ingen større fejl.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 1.913