VASER, 3 stk., under glas, 1900-tallet.

292917. VASER, 3 stk., under glas, 1900-tallet.

Usigneret. Højde 18-22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Usigneret. Højde 18-22 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.399