GUNNAR MOSSBERG. "Solrig efterårsdag". Olie på lærred, signeret.

292019. GUNNAR MOSSBERG. "Solrig efterårsdag". Olie på lærred, signeret.

Motiv fra Ölands sydkappe.
Ca. 57x72 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv fra Ölands sydkappe.
Ca. 57x72 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.009