MARINA LAMPER OG LYGTER, 4 stk., 1900-tallet.

291501. MARINA LAMPER OG LYGTER, 4 stk., 1900-tallet.

Droplampe, Primus No 1021, sort lanterne Karlskrona Lampfabrik mv En væglampe mærket GWR. Højde 25 - 33 cm.

Brugsslitage, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, dele mangler.

Antal besøg: 1.342