PARFUME STATION, midten af 1800-tallet.

291475. PARFUME STATION, midten af 1800-tallet.

Højde (inkl. håndtag) 8,5 cm.
Højde på glasflaske (inkl. låg) 5 cm.
Sandsynligvis Bøhmen.

Brugsslitage, skader, revner/dråber, glasprop mangler til flaske, 1 flaske mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde (inkl. håndtag) 8,5 cm.
Sandsynligvis Bøhmen.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.154