CHANEL, smykkeskrin.

CHANEL, smykkeskrin.
2914365. CHANEL, smykkeskrin.

Sort quiltet læder. Guldfarvede detaljer og logo. Indvendig foret med sort læder. Stemplet "CHANEL", "MADE IN ITALY". Ca 17 x 11 x 9 cm, Dustbag medfølger.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
2914365. CHANEL, smykkeskrin.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.581