SOLVEIG HAMMARSTEDT. Olie på lærred, signeret.

291396. SOLVEIG HAMMARSTEDT. Olie på lærred, signeret.

32,5 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Solveig Hammarstedt (Født 1928)

Få foretaget en gratis vurdering!

32,5 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 2.476