Kuffert, og TASKER, 2 stk, første halvdel/midten af det 20. århundrede.

290925. Kuffert, og TASKER, 2 stk, første halvdel/midten af det 20. århundrede.

Stor kuffert mål Højde 35, bredde 54,5, længde Lille brun æske medfølger.
De tre større mærkede Alstermo Bruk.

Mindre Brugsslitage. Stor kuffert i rigtig god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.653