TROLL, træsnit, signeret, RH dateret 1965.

290712. TROLL, træsnit, signeret, RH dateret 1965.

Trold skåret i ét stykke, Højde 13 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.032