MANICURSÆT, 14 dele, 20. århundrede.

290396. MANICURSÆT, 14 dele, 20. århundrede.

Manicuresæt med etui.
Længde 4,5 - 14,5 cm.

Brugsslitage, en saks med mindre rust, kasse med slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Manicuresæt med etui.
Længde 4,5 - 14,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 720