KOBBERBADE, med vandhane, på stativ, 1900-tallet.

290362. KOBBERBADE, med vandhane, på stativ, 1900-tallet.

Diameter 65, højde 49 cm.

Brugsslitage, buler og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 65, højde 49 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 5.355