MICHEL HERBELIN. Armbåndsur, Paris.

2893195. MICHEL HERBELIN. Armbåndsur, Paris.

Forgyldt.
35 mm inkl. krone.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.
35 mm inkl. krone.

Antal besøg: 1.083