KANON. SYSTEMKAMERA. EOS 7D MARK II MED LINSE.

2881958. KANON. SYSTEMKAMERA. EOS 7D MARK II MED LINSE.

Kamerahus med original æske. Inkluderet bæretaske, overførselskabel og oplader (kabel mangler).

Kamera linse. EFS 10-18mm, f/4,5-5,6 IS STM. Med original æske.

Lettere Brugsslitage. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 697