ERLING JOHANSSON. Radering, signeret og dateret -83.

288049. ERLING JOHANSSON. Radering, signeret og dateret -83.

Ca. 9,5x13 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Erling Johansson (Født 1934)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 9,5x13 cm.

Kunstner/designer

Erling Johansson (Født 1934)

Antal besøg: 836