KOMPRESSOR, løb 20.

KOMPRESSOR, løb 20.
2878977. KOMPRESSOR, løb 20.

1996, Tank: 24 liter, Bar 10,0 RPM: 2800 På hjulstativ med håndtag Længde ca 69 cm, højde ca 61 cm, bredde ca 32 cm.

Slitage, overfladesnavs, ridser, mærker.
Ikke testet, funktionsgaranti kan ikke gives.

Få foretaget en gratis vurdering!
2878977. KOMPRESSOR, løb 20.

Antal besøg: 1.413