STEREO, og højttalere, "Coca Cola", 20. århundrede.

287246. STEREO, og højttalere, "Coca Cola", 20. århundrede.

Stereoanlæg med højttalere, i stativform af en Coca Cola-krukke. Stereo med CD, radio og kassettebåndoptager, højttalere placeret i dørene Ketsjer i plast, højde 88, diameter 52 cm.

Plastcover med flest revner, volumen knap mangler, malerpletter, funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 7.834