BORD, engelsk stil, 4 udtræksskuffer, 20. århundrede.

286973. BORD, engelsk stil, 4 udtræksskuffer, 20. århundrede.

Højde 55 cm.
Diameter 112 cm.
Læder i grønt.

Slidt læderbetræk, brændemærker.
Brug / Aldersslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 55 cm.
Diameter 112 cm.
Læder i grønt.

Brug / Aldersslitage.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 4.720