SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors Expo, sign.

286932. SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors Expo, sign.

Diameter ca. 39,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 39,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.199