EINAR BAGER. Olie på lærred, Haystacks, signeret E Bager 1943.

286900. EINAR BAGER. Olie på lærred, Haystacks, signeret E Bager 1943.

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 3.646