SKÆNK, "Forum" IKEA, ventilator i teaktræ, 1950'erne.

286457. SKÆNK, "Forum" IKEA, ventilator i teaktræ, 1950'erne.

To separate skabe på bundkasse (ikke original), skab med 2 låger og skabsdel med 5 skuffer. Højde 70, længde 190, bredde 35 cm.

Slitage, senere sokkel, finerskader, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.933