SKABE, eg, 20. århundrede.

SKABE, eg, 20. århundrede.
286388. SKABE, eg, 20. århundrede.

Længde 70 cm.
Bredde 49 cm.
Højde 206 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 70 cm.
Bredde 49 cm.
Højde 206 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.006