Kommode med stenplade, rokokostil, 20. århundrede.

285481. Kommode med stenplade, rokokostil, 20. århundrede.

Længde ca. 72, bredde ca. 40, højde 80 cm.
Dekoreret med bronze.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dekoreret med bronze.

Brugsslitage.

Antal besøg: 595