ERNST HÄLLGREN. Stockholms Rådhus, original radering, signeret E Hällgren.

285232. ERNST HÄLLGREN. Stockholms Rådhus, original radering, signeret E Hällgren.

31 x 38 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 38 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 15.128