KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tallet.

284235. KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tallet.

Konsolbord med udskåret indretning og aftagelig stenplade.

Højde 61 cm.
Bredde 62 cm.
Dybde 33 cm.

Brugsslitage Ridser på skive Tab af malingspletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 61 cm.
Bredde 62 cm.
Dybde 33 cm.

Antal besøg: 1.997