TILLYKKE, bryllup, folk, mixed media, dateret 1899.

284124. TILLYKKE, bryllup, folk, mixed media, dateret 1899.

49 x 55 cm.

Gulning, snavset glas, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 55 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.083