SKULPTUR, træ, elghoved, 18 torne.

283879. SKULPTUR, træ, elghoved, 18 torne.

Elghoved som et jagttrofæ i udskåret og udskåret træ Længde 130 cm.

Revner, mangler et stykke på langs på siden og fra et sat hul på hovedet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.641