Kommode i rokokostil, 1800-tallet.

283819. Kommode i rokokostil, 1800-tallet.

Malet Kommode i rokokostil med messingbeslag og topplade i træ med imiteret marmor. Tre udtræksskuffer.
Højde 78 cm.
Bredde 71 cm.
Dybde 44 cm.

Mærker, ridser og afskrabninger på topplade Kraftige tørre revner Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78 cm.
Bredde 71 cm.
Dybde 44 cm.

Antal besøg: 1.879