SKÅLE, 3 stk, rustfrit stål, Alessi.

283776. SKÅLE, 3 stk, rustfrit stål, Alessi.

"Citruskurv", højde 22,5 cm.
"Rund trådkurv", diameter 24,5 cm.
Oval skål, perforeret, længde 44 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Citruskurv", højde 22,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.264