LYS, 1 par, sølv, importstempel.

283560. LYS, 1 par, sølv, importstempel.

To trearmede lysestager / kandelabre. Fyldt fod. Stemplet 830S, uidentificerbart stempel, 379, svensk kattefod.

Højde 19 cm.
Totalvægt, inkl. Cirka 1060 gram.

Ridser Brugsslitage En pæl bærer belægning på lysestager.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Antal besøg: 1.922