STUDIEMONITORER, aktive, "BX5a DeLuxe", M-Audio. 2010-tal.

283402. STUDIEMONITORER, aktive, "BX5a DeLuxe", M-Audio. 2010-tal.

Højttalertype: 2-vejs - aktiv Maksimal udgangseffekt: 70 Watt Responsbåndbredde: 56 - 22000 Hz Uafhængighed: 20 kohm Signal-støjforhold: 100 dB Overgangsfrekvens: 3000Hz Magnetisk afskærmning: Ja Lydforstærker: Integreret Tilslutningsteknologi Kabeltilslutning Controller til/fra, lydstyrke Yderligere funktioner: Dobbeltforstærket, varmebeskyttelse Tilslutningstype: 1 x balancerede lydindgange (XLR) 1 x lydindgange (stereo 6,3 mm).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.367