LYDKORT, Apogee Duet 2, USA. 2010-tal.

283391. LYDKORT, Apogee Duet 2, USA. 2010-tal.

Professionel, iOS-kompatibel lydgrænseflade til iPad / MAC.
- To indgange og 4 udgange med Apogees revolutionerende 24-bit / 192kHz AD / DA konvertering - To balancerede mikrofonforforstærkere med valgbar 48V fantomstrømforsyning og XLR-indgange via det medfølgende tilslutningskabel - To højimpedans instrumentindgange - To balancerede 1/4 telelinjeudgange - Hovedtelefonudgang med kraftig forstærkning, der kan konfigureres som 2 ubalancerede monoudgange - Multifunktionel knap til at justere lydstyrke, forforstærkerniveau eller fungere som MIDI-controller - LED-måler og statusindikation - Kompatibel med al Core Audio-lydsoftware som f.eks. Logic, Pro Tools og Live - Apogee Maestro 2-software med forbedrede funktioner og mixing med lav latens - USB2.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.535