CHIFFONJE, TIDLIGT 1900-tallet.

283351. CHIFFONJE, TIDLIGT 1900-tallet.

Højde 118, længde 110, bredde 40 cm, små æsker i masurisk birk.

Brugsslitage, låse mangler i øverste skuffe.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 661