283343. SHOWCASE, birk, Møbelbolig i Tibro, 1990'erne.
Top med glaslåger, en glashylde. Bund med skabslåger og to skuffer. Belysning inde i glasdelen. Højde 205, længde 147, bredde 44 cm.
Slitage, hylder mangler, mindre mærker og ridser, reparation ved hængsler.
Nøgle/nøgler findes