SHOWCASE, birk, Møbelbolig i Tibro, 1990'erne.

283343. SHOWCASE, birk, Møbelbolig i Tibro, 1990'erne.

Top med glaslåger, en glashylde. Bund med skabslåger og to skuffer. Belysning inde i glasdelen. Højde 205, længde 147, bredde 44 cm.

Slitage, hylder mangler, mindre mærker og ridser, reparation ved hængsler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.391