LÆNESTOL, 4 stk "Hook" læder, Design Åke Fribyter.

282864. LÆNESTOL, 4 stk "Hook" læder, Design Åke Fribyter.

4 stk Lænestole Krog, læder.

Mangler nakkestøtte, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stk Lænestole Krog, læder.

Antal besøg: 2.918