KEJERSENGE, slutningen af 1800-tallet.

282847. KEJERSENGE, slutningen af 1800-tallet.

Fineret i valnød og valnødrod. Kan forlænges. Indvendige mål, 130X69 cm.

Slitage, ridser, pletter. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 967