SNØSUSER, Kärcher STH 2,35.

SNØSUSER, Kärcher STH 2,35.
2825564. SNØSUSER, Kärcher STH 2,35.

Højde 90 cm.
El-drevet.

Brugsslitage, el-kabel mangler. Virker ifølge afsender. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 90 cm.
El-drevet.

Antal besøg: 1.594