LOFT, messing og prismer, 20. århundrede.

282464. LOFT, messing og prismer, 20. århundrede.

5 lyspunkter.
Diameter 50, højde 20 cm.

Ikke gennemgået, mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 lyspunkter.
Diameter 50, højde 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 633