FOOD SERVICE, 41 dele, "Solveig", Rörstrand.

282167. FOOD SERVICE, 41 dele, "Solveig", Rörstrand.

11 dybe tallerkener diameter 24 cm 8 tallerkener diameter 24,5 cm 9 tallerkener diameter 21,5 cm 5 tallerkener diameter 18 cm 5 Serveringsfads længde 24 - 35 cm 2 gryder Serveringsskålens længde 27 cm.

Brugsslitage, krakelering samt misfarvning og tab af indretning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 10.092