SNUSBOKS, sølv, mærket EL dateret 1907. Vægt 36 gram.

280831. SNUSBOKS, sølv, mærket EL dateret 1907. Vægt 36 gram.

Længde 8,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 8,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.827