PETER BUSCH. "Efteraar Köge Skov". Olie på lærred, signeret.

280711. PETER BUSCH. "Efteraar Köge Skov". Olie på lærred, signeret.

66 x 78 cm.

Foret stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

66 x 78 cm.

Foret stof.

Antal besøg: 2.240