BRICKA, Folke Arström for Gense. 1900-tallet.

280583. BRICKA, Folke Arström for Gense. 1900-tallet.

Rustfrit stål. Håndbeklædte greb. Længde 62 cm.

Brugsslitage, ridser, en dekorativ skive ved håndtaget mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.634