ROY LICHTENSTEIN (27. OKTOBER 1923-29. SEPTEMBER 1997). Efter. vicky.

280526. ROY LICHTENSTEIN (27. OKTOBER 1923-29. SEPTEMBER 1997). Efter. vicky.

Grano-litografi på tekstureret papir i passepartout, signeret nederst til højre i printet, 50 cm x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besøg: 1.168