HAMILTON. ET 'LIC ATO' ELEKTRONISK MANTELUR.

2801829. HAMILTON. ET 'LIC ATO' ELEKTRONISK MANTELUR.

Cirka 1980'erne, den 10 cm runde urskive af forgyldt messing med romersk kapitel indeholdt i en arkitektonisk valnødkasse.
Monteret et batteridrevet værk.
17 cm høj x 12 cm bred x 7,5 cm dyb.

Funktionel på tidspunktet for katalogisering, dog ikke garanteret.
Mindre stød, mærker og ridser overalt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 358