VIKSKÄRM, 20. århundrede.

VIKSKÄRM, 20. århundrede.
279981. VIKSKÄRM, 20. århundrede.

Totallængde 182, højde 152 cm.

Slitage, pletter på stoffet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter på stoffet.

Antal besøg: 920