LOFTSLAMPE, globus, midten af det 20. århundrede.

279804. LOFTSLAMPE, globus, midten af det 20. århundrede.

Højde ca 35 cm.
Diameter ca 20 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 35 cm.
Diameter ca 20 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.135