SOFABORD, "Cascade", Christina Fürst, Karl Andersson & Söner.

279802. SOFABORD, "Cascade", Christina Fürst, Karl Andersson & Söner.

Egetræ.
Rund skive på foldebund.
Bakke mærket.
Ca. diameter 75, højde 62 cm.

Brugsslitage. Skive med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ.
Rund skive på foldebund.
Bakke mærket.
Ca. diameter 75, højde 62 cm.

Antal besøg: 2.124