URBEVÆGNING, 3 stk, inkl. Gustav Becker.

2794899. URBEVÆGNING, 3 stk, inkl. Gustav Becker.

Gustav Becker, urskive diameter ca 18,5 cm. Bevægelse mærket P64, DG FRK 103274, løbenummer 437322 (ca. 1899).

H. Endler & Co, diameter ca 18,5 cm. Bevægelsen mærkede H Endler & Co Schutz Marke. Serienummer 84350 (1880'erne?).

Gustav Becker, diameter ca 18,5 cm. Løbenummer 1 198560 (ca. 1892). To lod og et pendul.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Skader opstår. Der kan mangle dele. Ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.256