SIEBOARD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

279113. SIEBOARD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Længde 176, bredde 43, højde 80 cm.

Fremstår med mindre brugsspor og ridser samt lidt solblegning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 605